Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Grudów - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

339 000 zł744 m² 455,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

960 000 zł1 200 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 1200 m2 w Komorowie koło Pruszkowa o wymiarach 31x 39. Dojazd do działki drogą asfaltową. Dla działki są warunki zabudowy , możliwość zabudowy 35%.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa(Grudów + 25 km)

1 169 000 zł50 m² 23 361 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Ścisłe Centrum Warszawy! ul. Bracka! Prezentujemy urządzone mieszkanie 50,04m2. Po generalnym remoncie! Usytuowane na 1 piętrze kamienicy 6-piętrowej z roku 1957. Jest w budynku winda! Sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa(Grudów + 25 km)

1 000 000 zł37 m² 27 352,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 36,56 m2 + dwie antresole (o łącznej pow. ok. 15 m2). Lokalizacja w samym centrum miasta - ulica Chmielna w Śródmieściu, wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Olesin

Kobiałka,Warszawa(Grudów + 25 km)

670 000 zł1 200 m² 558,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w sprzedaży 2 budowlana, każda po 1200 m z mediami , idealna również na inwestycję deweloperską. **opis:** Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij